Reklam
DOLAR: 6.86 TL
EURO: 7.70 TL

Denizde Rekabet Artıyor

2 yıl önce
5.682 kez görüntülendi

Denizde Rekabet Artıyor
Reklam

Son zamanlarda bir çok ismin deniz turizminde tekneleri ve yatları tercih etmesiyle rekabet artmaya başladı.

Ritz-Carlton’ın The Ritz- Carlton Yacht Collection projesi kapsamında, gelecek yıl üç lüks tekne denize inecek. Teknelerin kapasitesi 300 kişi. Projenin yöneticisi Dough Prothero, “Lüks cruise seyahati ve kendi teknenizle denizde gezmeniz arasında bir deneyim yaşamanızı sağlamayı amaçlıyoruz” diyor. Lüks birer otel şeklinde tasarlanan teknelerde Michelin yıldızlı restoran da bulunacak.

MÜCEVHERLİ SEYAHAT
SSH Maritime şirketi, haftalık kirası 500 bin doları bulan yatlarını daha da çekici hale getirmek için bu sene New York’un ünlü mücevhercilerinden Samer Halimeh ile özel bir anlaşma imzaladı. İlk olarak Chakra isimli yatta açılacak olan butikte her tür mücevheri bulabileceksiniz.
Ünlüler yarışıyor

ROMAN ABRAMOVİÇ
Rus iş adamı Roman Abramovich’in süper lüks yatı Eclipse’in değeri 1.5 milyar dolar. Yatta 18 kamara, denizaltı, iki helikopter pisti, sinema salonu ve disko bulunuyor.

DAVID GEFFEN
ABD’li milyarder işadamı David Geffen’in The Rising Sun isimli 250 milyon dolarlık yatında 82 kamara bulunuyor. Yatta, lüks bir restoran, gece kulübü ve sinema da var

SEAN COMBS
Ünlü rapçi Sean Combs’un 65 milyon dolarlık Maraya isimli yatı tasarımcı Claude Misser’in elinden çıktı. İtalya’da inşa edilen yat, Combs’un lüks partilerine ev sahipliği yapıyor.

Reklam

Denizde Rekabet Artıyor Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık