beklenmiyor açıkçası başardılar 5 ülke Amerika

Admin

Administrator
Staff member
Rusya Hindistan Avrupa Ondan sonra onlardan sonra geliyor mesela ondan sonra onlar Biraz daha böyle bir gün gecikmeli de olsa daha ciddi bir görevli oradan öyle söyleyeyim yani Tamam ben de kendi geliştirdik de beni Eşin yanında başkalarından hizmet alarak değil şey Hindistan bu konuda iyiler inşallah biz de o devletler arasında zaman sen de geliriz Ama bu hafta perşembe günü paradır Tam da 23.55 defa bir saat sonra işte şurada şeyi var Saati geri sayımı vardı 3 saat 59 dakika sonra artı bir yıldız Türkçesiyle acil yüzeye iniş

yapacağı yapmak denemesi yapacak diye başarılı büyük ihtimalle de başarılı olur baya geliştirdiler Aliköy Bundan sonra bu gene on yıllarca Mars'ın yüzeyinde dolaşacak Tam da böyle yaşamın olma ihtimali çok yüksek olduğu bir yere indiriyorlar ceza Rıfkı karakteri orada canlılığı olup olmadığını Mart'ın geçmiş tenis canlı bağlan arayacaklar onların artıklarını arayacaklar varsa Muhtemelen perseverance bulacaktır üzerinde Mars atmosferinden denemeleri falan olacak Onu da hemen giderilmez Dur onu bir sorayım etrafa Bakayım olacak

o Birkaç ay sonra olur ödedik tüm kontrollerden falan geçen onu da takip edin de tavsiye ederim yani o 7 dakikalık terör Amin diyorlar her şey oturum olmak zorunda çünkü en yakın mesajından atıyorsun 10 dakika 15 dakika sonra geliyorsan yani uzaktan kontrol etmem mümkün değil yaptığın her şeyi kendi kendine orada çalışıyor olması çok önemli Amerika'nın Ben geçen hafta Konuştuk diye bir şey var %50 %50 yani görüntüye giremeyiz tutkalı yanlar yüze inmeye çalışırken çakılanlar ya daha çok yakın tarihte işte aracı başarılı olamadı

Deniz demo göreviydi sen o Dedikten deneme için falan bu projelere İnsanlık adına bilim adına önemli şeyler devam ediyor Artemis görevlerini ne olacağı tam bilmiyorum çünkü yönetimi değişti Orada bir şeyler yapılacak belki 2024 Solmaz da 25 de olur 26 de olur birazcık gecikebilirim onlar da tam o tarihe belki yetişirim diyebilirler ama bir yandan da işte bulunan ekmek Ay'ın yüzeyinde değil ayın yörüngesinde ayeses alternatif o kadar büyük olmasa da bir astronotların bir ara dinlenme bölgesi odası gibi değil mi yüzeye inmeden önce